Nasz symbiozowy podcast! Opis podcastu I tak dalej, więcej treści. Opis podcastu I tak dalej, więcej treści. Opis podcastu I tak dalej, więcej treści. Opis podcastu I tak dalej, więcej treści. Opis podcastu I tak dalej, więcej treści. Opis podcastu I tak dalej, więcej treści. Opis podcastu I tak dalej, więcej treści. Opis podcastu I tak dalej, więcej treści. Opis podcastu I tak dalej, więcej treści. Opis podcastu I tak dalej, więcej treści. Opis podcastu I tak dalej, więcej treści. Opis podcastu I tak dalej, więcej treści. Opis podcastu I tak dalej, więcej treści. Opis podcastu I tak dalej, więcej treści. Opis podcastu I tak dalej, więcej treści. Opis podcastu I tak dalej, więcej treści. Opis podcastu I tak dalej, więcej treści. Opis podcastu I tak dalej, więcej treści. Opis podcastu I tak dalej, więcej treści. Opis podcastu I tak dalej, więcej treści. Opis podcastu I tak dalej, więcej treści. Opis podcastu I tak dalej, więcej treści.

 

SymbioCast
SymbioCast
Poznajcie SymbioCast!
/
 • Poznajcie SymbioCast!

  Poznajcie SymbioCast!

  May 11, 2023 • 1:43

  Zapraszamy do wspólnej wędrówki przez meandry współczesnej biotechnologii - od opowieści o nauce, po najnowsze odkrycia i palące dyskusje. Jesteśmy grupą studentów z Warszawskiego Stowarzyszenia Biotechnologicznego "Symbioza" i chcemy pokazać Wam świat biologii naszymi oczami - mówiąc prosto o tym co ważne. Do usłyszenia w kolejnych audycjach!

 • BakterioCast - o burzliwej relacji człowieka i bakterii na przestrzeni wieków

  BakterioCast - o burzliwej relacji człowieka i bakterii na przestrzeni wieków

  May 12, 2023 • 15:08

  Od zawsze łączy nas love-hate relationship, ale bez nich nie byłoby nas tutaj - mowa oczywiście o bakteriach. Poszukamy na kartach historii naszych pierwszych przodków którzy mieli zaszczyt obserwować te mikroorganizmy i odtworzymy ich wyobrażenia jakie im wówczas towarzyszyły. Jak dowiedzieliśmy się o istnieniu czegoś tak niewielkiego, co bakterie robią…