WYJAZD INTEGRACYJNO-SZKOLENIOWY BIAŁOBRZEGI 2019

W 2019 nasze sympozjum pierwszy raz miało stać się konferencją otwartą dla osób głuchych. Aby być doskonale przygotowanym na to wydarzenie, postanowiliśmy wziąć sprawy w swoje ręce i sami nauczyć się podstaw języka migowego. Zarówno pierwszego, jak i drugiego dnia integracji poświęciliśmy wiele godzin na uczenie się nowych gestów i ćwiczenia w grupach. Ale to nie koniec przydatnych umiejętności nabytych podczas tego wyjazdu! Uczestniczyliśmy także w warsztatach z udzielania pierwszej pomocy prowadzonych przez Ochotnicza Grupa Ratownicza „OGRy”. Bandażowaliśmy, ocucaliśmy, sprawdzaliśmy akcje serca, a przy tym doskonale się bawiliśmy. Jednak nie samą nauką człowiek żyje – nie zabrakło nam gier integracyjnych z prawdziwego zdarzenia i spacerów nad pobliskim jeziorem. I oczywiście o tradycyjnej imprezie zwieńczonej tańczeniem “belgijki” również nie zapomnieliśmy! A dodatkową atrakcją tego wyjazdu było mianowanie nowych Członków Zwyczajnych Stowarzyszenia i wręczenie im pamiątkowych przypinek.

 

WYJAZD INTEGRACYJNO-SZKOLENIOWY FALENTY 2018

Każdego roku podczas naszej stowarzyszeniowej integracji staramy się łączyć przyjemne z pożytecznym. Z tego też powodu zorganizowaliśmy warsztaty piwowarskie, które prowadził nam Browar Palatum. Poza częścią merytoryczną mieliśmy możliwość udziału w degustacji różnych stylów piw. Podczas drugiego dnia integracji szkolenie z technik prezentacji naukowej poprowadził Kamil Trzebuniak. Oczywiście nie zabrakło również gier integracyjnych, a całość wyjazdu podsumowała nasza już tradycyjna “belgijka”.

 

WYJAZD INTEGRACYJNO-SZKOLENIOWY HAMBURG 2017

Więcej informacji wkrótce.

 

 

WYJAZD INTEGRACYJNO-SZKOLENIOWY SEROCK 2017

 

Symbioza to nie tylko obowiązki, ale też integracja biotechnologów wywodzących się z różnych środowisk! Już po raz kolejny podziwialiśmy piękne okolice Zalewu Zegrzyńskiego, dobrze się przy tym bawiąc. Jednym z najważniejszych punktów wyjazdu było szkolenie z team buildingu poprowadzone przez naszą koleżankę Monikę Gromek. Grzegorz Suwała z kolei podzielił się z nami wiedzą na temat efektywnego korzystania z podróży także w kontekście biologicznym, a dzięki Kamilowi Trzebuniakowi wiemy jak w punktu widzenia nauki najlepiej spędzić niedzielny poimprezowy poranek. Wiele zabaw ruchowych pomogło nam się rozruszać po całym tygodniu spędzonym w laboratorium. Ten wyjazd zdecydowanie sprawił, że zebraliśmy siły przed realizacją kolejnych biowyzwań!

 

 

WYJAZD INTEGRACYJNO-SZKOLENIOWY SEROCK 2016

Więcej informacji wkrótce.
 

WYJAZD INTEGRACYJNO-SZKOLENIOWY NIEBORÓW 2015

Więcej informacji wkrótce.